The Smurfs - King Smurf

HAKKIMDA

       Merhabalar,

       Blog dünyasına kendi ismimden esinlediğim bir blog ismiyle katılmak istedim ve isminin   ''Aylin'li Mola '' olmasına karar verdim. Hayatın hızla akıp geçtiği bu zamanda kendiniz için bir şeyler yapıp benimle birlikte mola vermeye ne dersiniz? Peki kim bu Aylin? Kısaca tanıtayım;

      Çocukluğundan beri resme ve boyamaya merak sarmış, annesinin aldığı  boya kalemlerini oyuncak bebeğinden daha kıymetli gören bir küçük kızdı. İzmir'in o ılıman havasında müzik dinleme aşkına kulaklıklarını çıkarmayan, yemeklerin zeytinyağlı olarak yapıldığı neşeli bir ailede yetişti. Babası ve abisinle bir oturup futbol maçlarını izleyen kız şimdi büyüdü.

      Dokuz Eylül Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden  mezun oldu.Çevre sevgisi yaşam felsefesinden biri oldu.Kendi alanıyla ilgili çalıştıktan sonra havacılık sektörüne merak sardı.Dünyaya açık olan ve hızla gelişen bu sektör ona çok farklı tecrübeler kazandırdı.

      Evlilik hayatına gelince çok sevdiği Barış'ını Bursa'da buldu. İzmir'den ayrılıp Bursa'ya yerleşti.Okul hayatı,iş hayatı derken vakit bulmuşken tatlı ve eğlenceli bir mola vermenin zamanı geldi diye düşündü.
    Kendimi kısaca tanıttıktan sonra bloğun içeriğinden de bahsetmek istiyorum. Bloğumun içeriğini şu tarzda yada şunun üstüne diye sınırlandırmak istemiyorum.Yaptığım, yaşadığım , aldığım, gezdiğim ,pişirdiğim ,sevdiğim vs... her şeyi blog aracılığıyla sizinle paylaşmak istiyorum.

    Son olarak, blog açma konusunda bana destek veren  Balköpüğü bloğu sahibi Merve Gizem Oluş'a tasarımlarından ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.


4 yorum:

OYA OZEL dedi ki...

aylinim cok guzel olmus supersin:-)

irem dedi ki...

Merhaba aylinli mola.... :)
Blog dünyasına hoşgeldin....

aylinlimolablog dedi ki...

Hoşbulduk İremcim :)

aylinlimolablog dedi ki...

teşekkür ederim Oyacım

 

Aylin'li Mola Template by Balköpüğü Tasarım